Vibrational Life

My journey through awakening process

Słowniczek

Będą tutaj pojawiały się pojęcia, występujące w moich tekstach, które są warte wytłumaczenia 🙂

ŚWIADOMOŚĆ – Upraszczając jest to nasza osobowość, to co robimy świadomie jest powiązane z tym co nasze „ja” z tego wcielenia zarejestrowało.

REINKARNACJA – Proces przechodzenia do następnego wcielenia po śmierci. Inne ciało, inna pamięć, ten sam umysł i corsup.

TELEPATIA Umiejętność rozmowy mentalnej z inną istotą. Nie liczy się odległość potrzebna do kontaktu.

MATRIKS Rzeczywistość holograficzna jak w filmie matrix. Można jednak z niego uciec i samemu tworzyć własną rzeczywistość

ENERGIA Jest to ciągły ruch cząsteczek, z których składa się materia.

OPIEKUN Upraszczając anioł stróż, który pilnuje byśmy za bardzo nie narozrabiali podczas obecnego wcielenia. Możemy się z nim kontaktować i prosić o pomoc. Jest to istota bezpłciowa, zamieszkująca 5 Gęstość

PRZESTRZEŃ To co nas otacza na wszystkich poziomach energetycznych i oddziaływuje z nami.

STARA DUSZA Corsup, który ma za sobą wiele wcieleń, wiele doświadczeń. Wiele widział, dzięki czemu posiada mądrość poprzednich wcieleń. Jeśli ta wiedza przebije się do osobowości to uzyskamy osobę z mądrością wewnętrzną, która jest w pewnych aspektach bardziej dojrzała od innych.

ISTOTA Zbiorcza nazwa na Osobowość, umysł, świadomość, oraz Corsupa.

CYWILIZACJA KOSMICZNA Cywilizacja, która uzyskała status kosmicznej posiada zunifikowany kodeks postępowania oraz władzę. Wszyscy należą do jednego „Państwa”, którym jest planeta.

INTUICJA Siła umysłu, opierająca się się na przeczuciu.

EMPATIA Umiejętność wczucia się sytuację i stan emocjonalny drugiej istoty, a nawet przedmiotu. Wczucie się, jakby się było ta istotą / przedmiotem.

INCEPCJA – włamanie się do czyjegoś snu.

Advertisements
%d bloggers like this: