Moje zdolności

Dużą radość sprawia mi dzielenie się wiedzą poprzez bloga. Chcę rozszerzyć swoje działania, tak by więcej osób mogło na tym skorzystać i skuteczniej kroczyć własną drogą. Zapraszam na rytuał uświadamiający! Zainteresowanych proszę o kontakt 😀

Uświadamianie problemów

Moim talentem jest wnikliwość, ciekawość i chęć pomocy. Dzięki umiejętności impresji potrafię przeczytać główne źródła problemów osobistych wykorzystując do tego zdjęcie danej osoby. Na zdjęciu muszą być widoczne oczy. Rytuał trwa około 1h.
W trakcie rytuału możesz zadawać różne pytania związane z Twoim życiem.
Nie przewiduje przyszłości, raczej skupiam się na teraźniejszości i przeszłości.
Nasza praca jest możliwa osobiście jak i na skypie. Preferuję skypa, ponieważ omijamy w ten sposób problem z dojazdem.

Co osiągniesz dzięki pracy ze mną:
– Powiem Ci jakie wrażenie wywierasz na innych
– Dowiesz się czym powinieneś się zajmować, jaka jest Twoja główna wartość
– Poznasz źródła swoich problemów
– Na życzenie pokażę Ci luki we wskazanej przez Ciebie relacji z osobą bliską

Po rytuale dostaniesz ode mnie krótką notatkę (lub nagranie) ze spotkania, abyś mógł w domu wrócić do informacji otrzymanych ode mnie.

Byli u mnie na rytuale:

Rafał:
“Na początku nie wiedziałem czego się spodziewać. Prowadząca rytuał po prostu powiedziała, że chce i potrafi pomóc w moich problemach…. Że ona je zrozumie. Nikt nigdy nie rozumiał moich problemów. Byłem ciekawy. Cały rytuał przebiegła sprawnie. Przesłałem wcześniej swoje zdjęcie, a w trakcie normalnie rozmawialiśmy na skypie. Powiedziała o mi rzeczy o mnie, których nie mogła wiedzieć mimo naszej znajomości. To było jak wejrzenie w głąb mnie. Nikt czegoś takiego wcześniej nie zrobił. Ja nie musiałem nic mówić. Wszystkie informacje dostałem od prowadzącej sesję. Dzięki sesji uświadomiłem sobie swoje główne problemy. Wyznaje zasadę, że to czego jesteś świadomy można zmienić. Bardzo mi to pomogło. Znaczna część moich problemów przestała mnie przerażać i mogłem je rozwiązać.”

Marta:
“Przed samym spotkaniem targało mną całe mnóstwo emocji – zupełnie nie miałam pojęcia, czego się spodziewać.  Teraz jednak mogę śmiało powiedzieć, że te półtorej godziny bardzo mi pomogło. Pierwszą rzeczą, która pozytywnie mnie zaskoczyła były nader trafne i celne stwierdzenia – tym bardziej imponujące biorąc pod uwagę fakt, że podczas rytuału wyciągnięte zostały kwestie, których nie poruszałam nigdy w ani rozmowach prywatnych z prowadzącą, ani – prawdę mówiąc – z praktycznie nikim innym. Ponadto spojrzenie na siebie w innym świetle i zdiagnozowanie głównych  problemów sprawiło, ze wiele obaw i lęków stało się bardziej oswajalnych, a to już pierwszy krok na drodze realizowania swojego potencjału w pełniejszy sposób i po prostu – szczęśliwiej i pełniej przeżytemu życiu. Jeśli tylko jest się gotowym na skonfrontowanie z prawdą o sobie i ma się otwartą głowę, to można wiele skorzystać. A warto.”

I inni… 🙂

ZAPRASZAM!

Advertisements