background-618226_1280

Symbolika znana jest od zamierzchłych czasów, jest w niej coś niesamowicie przyciągającego. Czy rzeczywiście odpowiednie kształty mogą nam pomóc? A co jeśli za ich pomocą możemy wzmocnić nasze procesy umysłowe, a nawet rozwiązać głęboko zakorzenione problemy?

Impresja jest wszystkim

W poprzednim artykule pisałam o zjawisku impresji. Dla przypomnienia jest to nasze subiektywne wrażenie jakie wywiera na nas środowisko. Impresja kieruje naszymi codziennymi wyborami, na każdym poziomie fraktalnym. Dla naszej „duszy” jest to przekaźnik informujący o tym jakie jest nasze życie z naszego subiektywnego punktu widzenia. 

Rezonujące kształty

To właśnie dzięki impresji, kształty posiadają taką moc. Tatuaże, które sobie robimy, nadruki na ubraniach, które nosimy, grafiki i obrazki, które wiszą u nas w domu, to wszystko może nam poprawiać nastrój i podnosić wibrację. Jednak jeśli to czym się otaczamy jest źle do nas dobrane, albo brzydkie możemy sobie wręcz zaszkodzić. Nie bez przyczyny lubimy otaczać się ładnymi rzeczami i patrzeć na to co nam się podoba. 

My inigo

My Inigo to nowoczesna marka, na którą trafiłam z polecenia znajomej, oferująca produkty bazujące na mechanizmie impresji. W ich ofercie znaleźć można tatuaże i akceleratory rozwoju. 

Tatuaże

24909815_2147463608604447_5992177710004013748_n

Każdy ma za zadanie pomagać w czym innym. Wśród nich znajdziemy uspokajające, regulujące procesy z matrycą, pomagające w ekspresji, regulujące poszczególne czakry itp.

Sposób nałożenia tatuaży znamy z dzieciństwa, należy  zdjąć folijkę i nakleić tatuaż na odpowiednią część ciała. Następnie zmoczyć wodą, odczekać, delikatnie zdjąć papier i gotowe! Byłam w szoku kiedy pierwszy raz ich użyłam. Przykleiłam sobie tatuaż mający rzekomo poprawiać procesy związane z matrycą. Tatuaż nakłada się na nadgarstek, od wewnętrznej strony, nie jest zbyt duży. Po chwili poczułam rozchodzące się ciepło od miejsca, w którym go nakleiłam. Przez pierwsze dni, dosłownie czułam umysłem, że mam naklejony znak. Tatuaż trzymał mi się na skórze około tygodnia, po tym czasie zauważyłam drobne zmiany w sposobie myślenia, pomagające mi w lepszym dbaniu o swój organizm.

Kolejnym tatuażem, który pomaga mi w chwilach totalnego napięcia i stresu (np. przed okresem), jest tatuaż uspokajający, rozładowujący napięcia w ciele. Dzięki temu tatuażowi, jestem bardziej spokojna i podchodzę do różnych spraw z dystansem. 

Akceleratory –  Niezwykłe płachty materiału

Zrzut ekranu 2018-09-03 o 23.33.16

Co to?
Niesamowita technologia, która została wymyślona przez współzałożycielkę My Inigo podczas wieloletniej pracy z Ziemianami. Jest to płachta materiału, z nadrukowaną stojącą /siedzącą kobietą / mężczyzną, a także kształtami towarzyszącymi. Profesjonalnie mówiąc akcelerator to wzorzec energetyczny, pomagający nam w podnoszeniu świadomości, dzięki czemu możemy wykonać potrzebne zmiany w naszej rzeczywistości. Nie uwierzyłabym, gdybym ich nie używała, ale od każdego akcelerator bije mega dużą energią. Energię czuć, gdy jest się bardzo blisko niego, lub przytknie się rękę.  Niby kawałek materiału, ale, gdy jest rozłożony emanuje energią. 

Jak wygląda:
Każdy z akceleratorów jest zaprojektowany by poprawiać inny aspekt naszego życia, uświadamiać i poprawiać co innego. Ja posiadam akcelerator matrycowy i uspokajający (zwiększający wibrowanie czakry serca). 

Jak wybrać właściwy dla siebie:
Wyboru akceleratora dokonujemy właśnie za pomocą impresji. Przeglądamy dostępne modele, aż natrafimy na taki, do którego coś nas przyciąga. Ja nawet przez komputer czułam „więź” z akceleratorem, który planowałam kupić. Impresja daje nam także negatywne sygnały, niektóre z akceleratorów mogą nam się wydawać strasznie brzydkie. Nie należy się tym przejmować, po prostu nasz umysł zaczął z nim pracę.

Jak to działa:
Cała „magia” przyspieszaczy rozwoju, polega na tym, że nasz umysł identyfikuje się z tym co jest widoczne na materiale, uruchamiając procesy w naszej istocie, by dostosować się do widzianego obrazka.

Jak wygląda „praca” z nimi:

  1. Akcelerator matrycowy

Praca z akceleratorem matrycowym jest doraźna, po około 15 minutach muszę go złożyć, bo mam już  „dość”. Zazwyczaj rozkładam go na podłodze i się na nim kładę. Następnie zamykam oczy i przechodzę świadomością przez wszystkie świetliste punkty, widoczne na grafice.
Po około 3 miesiącach nieregularnego używania, moja aura dostosowała się do akceleratora….stała się kwitnącym kwiatem lotosu, wydzielającym zapach. Mój umysł nie był zbyt skłonny zmienić kształtu aury z ówczesnego światło – dymu, na kwiat, dlatego też działo się to powoli i stopniowo. Znacznie wcześniej, ponieważ po kilku użyciach akceleratora zaczęłam zmieniać sposób myślenia związany ze swoją matrycą. 

2. Akcelerator czakry serca

Akcelerator czakry serca, zaczął mi być potrzebny w czasie wielkich emocji i wytężonej pracy
psycho – fizycznej, mój dawny matrycowy akcelerator przestał mi wystarczać. Praca z nowym akceleratorem wygląda zupełnie inaczej niż z poprzednim. Wisi u nas w sypialni na stałe i pomaga nam zasnąć, rozsiewając aurę spokoju. Czasem pracuje z nim w ciągu dnia. Gdy na niego patrzę, czuje poruszenie w czakrze serca, a także uspokojenie, czasem przechodzą mnie dreszcze. Zmieniły się także moje sny, są obecnie abstrakcyjne, dziwne, ale rzadko mam koszmary. Przez pierwsze noce, stale czułam obecność akceleratora, po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. 

Reakcja innych
Ciekawe jest to, że poszczególne akceleratory mogą nie zadziałać na osoby nie potrzebujące tychże konkretnych treści. Np. osoba o świetnej matrycy nie będzie widziała nic specjalnego w akceleratorze matrycowym. Osoby nieświadome, reagują szokiem (tak jakby umysł nie był w stanie zweryfikować co widzi), lub obojętnością. Po części mogę to zrozumieć, ponieważ gdybym nie zetknęła się z akceleratorami na warsztatach, nigdy bym nie uwierzyła w ich właściwości. 

Uwierzcie, a będzie wam dane

Wiedza o leczniczych właściwościach symboli, kształtów czy też ziół i specjalnych obrzędów była szeroko praktykowana przez naszych przodków. Warto pójść ich śladem i stosować tego typu niekonwencjonalne środki lecznicze. Może to być dla nas wspaniała przygoda wgłąb nas samych i naszych pragnień. 

Jakie kształty wywołują na Tobie największe wrażenie?

*Dla Ciebie czytelniku MyInigo daje 15% zniżki na ich produkty kupione do końca września. Wystarczy wpisać vibrationallife jako kod promocyjny 😀

Źródła:
www.myinigo.com
Obserwacja własna 

Grafika:
myinigo.com
pixabay.com 

Advertisements