handcuffs-921290_1280

Dawno nie słyszeliśmy o naszych dwóch bohaterach z rasy Trollsmitów. Nie mieli ostatnio za wesoło – dowództwo odkryło ich żarty. Muszą wszystko naprawić, właśnie zastanawiają się nad tym jak pomóc Ziemianom….

– Mówiłem Ci Hypen, że ta choroba to już za dużo. Epidemia na cały glob? Trochę przesadziłeś. Teraz jeszcze musimy im pomóc. Już wolałbym zostać zesłany na misję na Ziemię. – skrażył się Volin.
– To nie była moja wina – zaczął tłumaczyć się Hypen. Nie dało się przewidzieć, że Ziemianie zamiast współpracować zaczną się nawzajem zarażać i wybijać. Wyobrażasz sobie, że tak im zależało na tych ich pieniądzach, że nawet nie chcieli poświęcić czasu na leczenie matrycy?
– Wiem, wiem to naprawdę dziwna rasa. Nic dziwnego, że nie są nawet cywilizacją. Swoją drogą jak możemy im pomóc? Może damy im jakąś technologię? – zapytał Volin.
– Musiałoby to być coś co będą potrafili zrozumieć i wprowadzić w życie. – Zastanawiał się Hypen. Pamiętasz co zrobili jak tamta szara rasa się z nimi skontaktowała? Ukryli to przed resztą i wykorzystywali do zabijania siebie….A to niby my jesteśmy słynni z żartów…
– Chodź poszukamy w naszym magazynie, może coś odpowiedniego znajdziemy… – Zaproponował Volin.

Jak myślicie co kosmici mogli by dać nam, Ziemianom, by służyło to dobru i było dostępne dla każdego?

Grafika: pixabay.com
Źródła: Wiedza własna

Advertisements