fantasy-782001_1280

Odwiedzasz odległe krainy, zdobywasz niedostępna wiedzę, może nawet kontaktujesz się z mieszkańcami….a wszystko z poziomu Twojego wygodnego fotela. Jak to możliwe? Czy rzeczywiście się tam przenosimy? Czy to podróż poza ciałem? A może jest to normalne dla naszego umysłu tylko musimy sobie o tym przypomnieć?

Nieświadome podróże umysłem czy wyjście z ciała?

Nigdy szczególnie nie zastanawiałam się jak nazywa się to co czasem mi się przydarza. Czy jest to podróż poza ciałem, czy zwykłe przemieszczanie się samą świadomością w odległe miejsca. W jednym z pierwszych artykułów pisałam o tym jak rozpoznawać czy rzeczywiście pobraliśmy informacje umysłem (Przeczytaj Kosmiczna Wiedza). Warto być czujnym, by nie dać się zwieść swemu umysłowi. 

Tak naprawdę to mogliśmy nieświadomie podczas naszego dnia codziennego zawędrować gdzieś umysłem i pobrać jakieś informacje, ale tego nie zauważyć. Jest tak głównie dlatego, że nie robiliśmy tego świadomie. Pobraliśmy prawdopodobnie jedynie strzępki informacji, objawiające się jako przeczucie, bądź krótki przebłysk. 

OOBE (Out of Body experience) natomiast jest to wrażenie przebywania poza ciałem fizycznym, tak jakbyśmy rzeczywiście zostawili je „za sobą”, siedzące wygodnie na fotelu, gdy my podróżujemy, w energetycznej formie. Podczas OOBE, możemy podróżować po świecie widzialnym (po prostu obserwujemy go spoza ciała), lub astralnym (istnieje także połączenie obu nazywane Strefą 3). OOBE też może przytrafić się spontanicznie i niecelowo (np. podczas snu). 

Na potrzeby tego artykułu będę używała pojęcia „badanie umysłem”. Czy to w formie podróży astralnej czy jako zwykłe przenoszenie się świadomością.

Bądź odkrywcą w swoim domu!

Oczywiście o wiele lepsze efekty osiągniemy jeśli będziemy cały wspomniany powyżej proces wykonywać świadomie. Na warsztatach w Visoko nauczyliśmy się jak badać wybrane przez nas struktury, będąc w ich polu. W tym wypadku był Kompleks Piramid. Poznaliśmy jego przeznaczenie, wygląd wewnętrzny, genezę powstania itp. 

Każde z nas zwracało uwagę na inny aspekt badanego obiektu. Podczas porównywania wyników odsłonił się przed nami szerszy obraz tego jak to naprawdę wygląda. Jest to fascynujące ponieważ odkryliśmy informacje, których od dawna poszukują rzesze specjalistów i naukowców! Jeszcze lepsze jest to, że Ty też możesz wejść w posiadanie tej wiedzy, nasze umysły przecież to potrafią! 

Jeśli chodzi o stopień „widzialności” i klarowności odczytywanych informacji zależy on od kilku czynników, takich jak: otwartość umysłu, empatia czy wyćwiczony mózg (w końcu to on przetwarza wszystko na obraz:))

„Niepodważalne” wyniki

Aby lepiej pokazać możliwości jakie stwarza przed nami ten sposób badania rzeczywistości poniżej podaje niektóre z naszych prywatnych odkryć. 

  • Przeszłość i przyszłość tuneli pod Piramidą Słońca.

Tunele zostały zbudowane jako swego rodzaju laboratorium, wykorzystywane do pracy nad człowiekiem. W przyszłości będzie to super nowoczesne centrum kulturalno – lecznicze. Widziałam futurystyczne nowoczesne miasto, będące częścią kompleksu Piramid, od którego czuć było uzdrawiającą moc.

  • Nasza własna przyszłość 

Dzięki temu, że w tunelach czas po prostu nie istnieje o wiele łatwiej zajrzeć w przyszłość. Każdy z nas zobaczył skrawki przyszłych wydarzeń. Ja widziałam siebie ze swoim narzeczonym, trzymaliśmy słodkiego, małego chłopczyka o czarnych kudełkach 🙂

  • Kosmiczne imiona

Dzięki specyficznej strukturze dowiedzieliśmy się jakie każdy z nas posiada imię kosmiczne. Jest to imię naszej istoty jako całości. Było to niezwykłe ponieważ poza piramidą, bardzo trudno dowiedzieć się jak „naprawdę” się nazywamy. 

Jak czytanie z książki…

Świadome badanie umysłem jest jak czytanie z książki…wymagającej dozy skupienia, unikalnej, zapisanej raczej wibracją i wrażeniem niż słowami, pofragmentowanej… ale nadal dostępnej książki która pokaże nam interesujące nas fragmenty jeśli tylko właściwie do tego podejdziemy 🙂

W uproszczeniu proces badanie umysłem wygląda tak:

  • Warto znajdować się w polu badanej struktury (jeśli nie jest to możliwe, to może posiadamy muzykę pasującą tematycznie, jakąś pamiątkę lub chociażby dobre zdjęcie?)
  • Wchodzimy w stan medytacyjnego skupienia (głęboki oddech)
  • Staramy się wczuć  daną strukturę i wpuścić ja do naszego pola
  • Wysyłamy intencję i skupiamy się na tym czego chcemy się dowiedzieć
  • Otwieramy się na ewentualne wizje czy odczucia
  • Dla pewności możemy powtórzyć pytanie

Nie drążmy tematu zbyt długo. Jeśli pojawiają nam się podobne do siebie wizje, lub nic nie odczytamy po około 3-4 minutach to odpuśćmy sobie i spróbujmy kiedy indziej. 

Potęga wiedzy

Świadomość, że możemy podróżować i badać nieodkryte miejsca daje nam morze możliwości. Już nie musimy być zależni od innych. Możemy zbierać własna wiedzę i sami dociekać prawdy… prosto ze źródła! Pamiętajmy jednak że wiedza to potęga, mądrze ją wykorzystujmy.

Udanych odkryć!

 

Źródła:
https://www.odkrywamyzakryte.com/fenomen-oobe/
– J. Rajska, J. Czapiewski, M. Rajska, „Między chaosem, a świadomością – Hiperfizyka”, wyd I, Gdynia 2011

– Wyjazd na warsztaty do Visoko
Grafika: pixabay.com  

Advertisements