geoda

Kamienie szlachetne i kryształy naturalne są czasem obecne w naszym codziennym życiu. Najczęściej jednak stosujemy je jako ozdoby, a nie środki do poprawy zdrowia. Jakie możliwości jeszcze w sobie kryją? Czy możemy się skontaktować z naszymi kryształami? Jeśli tak, to czy mają one świadomość? A co jeśli mogą być naszymi wspaniałymi strukturalnymi przyjaciółmi, służąc radą i pomocą?

Struktura kryształu

Fizycznie, kryształy mają tak ułożone wiązania atomowe, że występuje w nich strukturalna symetria. Im kryształ ma mniejsze różnice w energii, która występuje pomiędzy poszczególnymi wiązaniami tym bardziej uporządkowana (symetryczna) struktura. 

Z metafizycznego punktu widzenia, kryształy swoją strukturę zawdzięczają wysokim wibracjom. W naszej materialnej rzeczywistości przyjęły taką strukturę, po to by odegrać swoją rolę. Asystują nam w naszej wędrówce ku przebudzeniu. Istnieje nawet teoria, że w kryształy wcieliły się przyjazne, wysoko świadomościowe istoty, które za pomocą energii i struktury chcą nam pomóc. 

Kryształowa komunikacja

Od zawsze wyczuwałam energię kryształów. Delikatne pulsowanie, czy mrowienie, jakby kryształ chciał się przywitać i przesłać swoją energię. Przed wyjazdem do Bośni nie podejrzewałam, że z kryształami można prowadzić głębszą bardziej intensywną komunikację, (aż do telepatii). Przywiozłam dużą geodę kwarcu, rzekomo wykopaną w rejonie piramid. Jak tylko sklepikarz mi ją pokazał, odrazu poczułam, że wracamy razem do domu. Pierwszej nocy spokojnie leżał na mojej półce nocnej. Pojawił się też w moich snach. Czułam, że komunikuje się ze mną poprzez zmianę swojego kształtu, a także ochrania mnie przed nocnymi atakami umysłowymi. 

Kolejnym ze wspaniałych umiejętności kryształu jest oczyszczanie umysłu z negatywnych wibracji, odprężenie i ochrona przez złą energią. To niezwykłe jaki stan uspokojenia i klarowności przeżywam, gdy usadawiam się umysłem w jego wnętrzu. Siadam sobie lekko na kryształach i przez chwile się relaksuje, patrząc na świat zza kryształowego „fotela” 🙂 Czasami też komunikuje się z nim na zasadzie prośby o pomoc. Wyczuwam wtedy przesłaną intencję z drobną wskazówką co robić dalej, by osiągnąć spokój. 

Krystalicznie czysta woda

W kompleksie Piramid w Visoko, kryształy są znaczną częścią struktury całego kompleksu. Woda, która jest podstawowym nośnikiem informacji w kompleksie, zawdzięczą swój fraktal głównie przefiltrowaniu przez kamienie szlachetne takie jak kwarc czy diament. (Po więcej informacji zobacz „Wyniesione z Archiwum X – Piramidy w Visoko” 2. Czy właściwie używasz płynnego fraktala życia?). 

W Piramidzie Księżyca, która odpowiada za dystrybucje i filtrowanie wody, jest wiele kryształowych mechanizmów, komór pełnych kryształów i zbiorników mających zapewnić odpowiednie przefiltrowanie wody. 

Energia napędowa

Kryształy mogą także służyć jako wyśmienity generator energii. Ustawione pod odpowiednim kątem, o odpowiednim kształcie mogą zasilić rozległe struktury. (Jeśli ktoś oglądał film Batman & Robin to doktor Freeze pobierał energię do swojego skafandra właśnie z pięknych diamentów. Jest to ten sam schemat działania :)) Niestety to technologia obcych, więc nie wiemy jak dokładnie ma takie coś działać… a szkoda, ile by to zaoszczędziło problemów z energią!

Nieoczekiwany przyjaciel

Kryształy mogą być naszymi dobrymi przyjaciółmi, jeśli tylko im na to pozwolimy. Sygnały wysyłane przez nie są na tyle subtelne, że aby je dostrzec, musimy na chwile zwolnić nasze szaleńcze tempo życia i skupić się na przekazie. Są jednak jak dobrzy opiekunowie, jeśli wyciągniemy do nich rękę, pomogą nam w trudach dnia codziennego. 

Udanego zawierania przyjaźni z kamieniami i kryształami!

Źródła:
discoversamuel.com
www.encyklopedia.interia.pl
Grafika:
Zdjęcie geody z Visoko

Advertisements