winter-3052624_1280

Co tym razem wymyślili Trollsmici? Jak zażartowali sobie z Ziemian? A może tylko uważanie przyglądają nam się z boku, wykorzystując do żartów nasze podejście do świata?

Nastał na Ziemi okres chorobowy, wszyscy chorują. Starzy, młodzi, bogaci, biedni, na południowych częściach globu i na tych co zimniejszych – północnych.

Jeden z kosmitów odpowiedzialnych za obserwacje naszego sektora galaktycznego o imieniu Fryno, przygląda się temu zjawisku już od dziesięcioleci. Jego zadaniem jest rozszyfrowanie czemu Ziemianie nie mogą po prostu się uleczyć. Jest to normalne by podnieść za pomocą swojego umysłu temperaturę w swojej matrycy. Stosują to wszelkie znane przez Fryna cywilizacje… inaczej nikt nie wytrzymałby podróży międzygalaktycznych.

***

Tymczasem na innym statku, dwóch Trollsmitów – Hypen i Volin, także przyglądają się temu co się dzieje na Ziemi.

– Hypen, chyba przesadziłeś – mówi Volin – ten psikus z niską temperaturą, spowoduje duże zmiany w świadomości człowieka. Jeszcze zaczną współpracować, lub wynajdą inne źródło energii by się ogrzać. Wtedy to już napewno Rada Starszych zauważy nasze trollowe żarty. Do tej pory, jakoś udawało nam się z tego wyjść, ale teraz?!

– Spokojnie – oznajmił Volin – ludzie nie potrafią nawet sami się wyleczyć, nie są świadomi mocy drzemiącej w nich. Wątpię by zaczęli współpracować, jak narazie siedzą w domach pod kołdrami i tyle…

Z czego będą żartować Trollsmici następnym razem?
Patrząc na Ziemian mają cały arsenał psikusów do wykorzystania!

Źródła: Wiedza własna i zasłyszana od znajomych
Grafika: pixabay.com

Advertisements