environmental-protection-683437

Kilka dni temu po raz pierwszy w nowym roku zobaczyłam, personifikację nowej Gaji. Chcę się z wami podzielić tym unikalnym przeżyciem. Niektórzy z was mogli doświadczyć jej nowego wydania wcześniej – ja dopiero teraz. Z tego powodu teraz właśnie o tym piszę.

Komunikacja z Ziemią

Od czasu do czasu podczas medytacji udaje mi się kontaktować bezpośrednio z Gają. Za pierwszym razem było to dla mnie bardzo dziwne, ponieważ nie zobaczyłam tego, czego się spodziewałam.

Ukazały mi się gady, ropucha oraz coś krokodylo-podobnego. Później dowiedziałam się od znajomej, że przez to, że na Ziemi przez tak długi okres panowały dinozaury, Gaja nabrała cech gadzich. Zwierzęta, które mi się ukazały, stanowiły świadomość Ziemi.

Muszę nadmienić, że zwierzęta były przyjacielsko nastawione. Ropucha nawet chciała mnie polizać na przywitanie. To moja subiektywna ocena sprawiła, że nie byłam zadowolona.

Narodziny nowej Ziemi

Komunikacja z Gają jest dla mnie możliwa, gdy jestem uziemiona i połączona z naszą planetą. Wymaga to wiele pracy, ale cała moja istota raduje się z każdego kontaktu z naturą 🙂

Ostatnio podczas jednego ze spacerów jak zwykle się uziemiałam. Skontaktowałam się ponownie z Gają. Tym razem ujrzałam ją zupełnie inaczej. Pokazała mi się jako mały, słodki krokodyl, który potrzebuje jedzenia. Poczułam, że to my – ludzie – przekazujemy jej jedzenie w postaci naszych myśli, działań i wibracji jakie nosimy w sobie. Zwierzątko nie chciało jeść niczego co nie jest wysoko-wibracyjne i zdrowe. Jak każdy noworodek – potrzebuje opieki. Na szczęście ten noworodek wie dokładnie czego potrzebuje i nie przyjmie niczego innego.

crocodile-1458819

Gaja mówi dość

Nasza Gaja już całkowicie ma dość tego co jej robimy, jak traktujemy ją i siebie.

Narodziła się nowa planeta, która ma dużo wyższe wibracje. Już wie czego chce i jak to osiągnąć.

Oczywiście jest też łaskawa – jeśli ktoś nie dotrzymuje poziomu wibracji i nie chce ich poprawić, nie będzie go zmuszać. Tyle razy słyszałam i czytałam o tym, że w tym roku dusze będą wybierać, czy chcą zostać na tej planecie i wejść na wyższy poziom istnienia czy nie są na to jeszcze gotowe (w tym wypadku zakończą wcielenie). Teraz wydaje mi się to bardziej logiczne. Ziemia po prostu ma już dość, narodziła się na nowo. Ci, którzy chcą, pójdą za nią. Ci, którzy nie chcą, nie pójdą… i tyle.

Jak znaleźć się na nowej Ziemi – kilka rad

Nowa Ziemia, to stan umysłu, można się na niej znaleźć dzięki uzyskaniu odpowiedniego poziomu wibracji. Poniżej lista kilku wskazówek, jak to osiągnąć. Oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej. Wykonanie poniższych punktów nie sprawi, że magicznie przeniesiesz się do Nowej Ziemi, jeśli Twój problem siedzi głębiej w Tobie. Taki problem, który wymaga stałej pracy, a nie doraźnej pomocy.

  • Stale podnoś swoje wibracje (są różne techniki i czynności dzięki którym możesz to uczynić 🙂
  • Uziemiaj się i łącz ze świadomością Ziemi
  • Spędzaj czas wśród natury
  • Ogranicz nieproduktywne siedzenie przy komputerze/ TV/ telefonie itp.
  • Wyrażaj wdzięczność za to co Cię spotyka (ja praktykuje wdzięczność za „dobre” rzeczy)
  • Przytulaj się często… do drzew, rodziny, Twoich zwierzaków 😀
  • Znajdź czas na to by robić to co kochasz
  • Rób coś dla innych, by byli szczęśliwi
  • Bądź szczera ze sobą… bezwarunkowo. Nie rób niczego co uważasz za szkodliwe dla Ciebie.

Podnośmy nasze wibracje i wspierajmy Gaję – możemy na tym jedynie skorzystać.  Dostaniemy się do rzeczywistości, w której nasze marzenia będą miały przestrzeń by się spełnić!

Grafika: pixabay.com
Źródła: Wiedza własna i zasłyszana od znajomych 

Advertisements