fantasy-2861815

Przeczytaj poniższą historyjke i zastanów się czy jednak nie mogłaby się okazać prawdą…

Dwóch Siewców Życia postanowiło zrobić psikusa ludzkości.
– Ej a może każemy ludziom, przestrzegać wymyślonej podziałki czasowej? Nie będzie ona miała nic wspólnego z rzeczywistością, a będzie dyktować ich cykl życiowy. Poświęcą temu całe swoje życie. Nazwiemy to czasem!
– Odpowiada drugi kosmita – Co ty, ludzie nie są tacy głupi, przecież to jest zupełnie pozbawione logiki, tak bardzo oderwane od rzeczywistości, że nikt w to nie uwierzy. Nigdzie poza Ziemią ten “czas” nie istnieje.

Tysiąc lecia później, dwóch kosmitów spotyka się ponownie…..
– Miałeś racje, ludzie się na to złapali. Jest nawet gorzej! Marnują swoje cenne „teraz” i żyją stale w przeszłości i przyszłości. Nie mają nawet pojęcia, że czas to był nasz żart. Przecież on nie istnieje….
– Ziemianie to dziwne istoty. Wyobraź sobie, że stworzyli coś takiego jak pieniądze, zabijają się dla nich. Prawie cały dzień się męczą robiąc bezsensowne czynności tylko po to by ktoś im owe pieniądze wypłacił. Kupują za to niepotrzebne rzeczy. Tragedia!
– Dobrze, że przynajmniej nie są cywilizacją, nasz żarcik przejdzie nie zauważony. Kto by się interesował niskowibracyjnymi Ziemianami.
Trollsmici jeszcze nie wiedzieli jak bardzo się pomylili…

Kolejne przygody żartujących kosmitów już niedługo!

Źródła: Wiedza własna
Grafika: pixabay.com

Advertisements